Hastalarımızdan

Her yerde vidalar, büyük açık ameliyatlar önerdiler...

Ameliyatsız tedavi ile 15 dakikada bütün ağrılarımdan kurtuldum...Yıllardır belimde ve kalçalarımdaki ağrıdan artık çok büyük rahatsızlık duyuyordum, uyuyamıyor, oturamıyordum, eziyet çekiyordum. Ağrılarım tamamen kayboldu. Doktor Tunç Bey’e binlerce defa teşekkür ediyorum. Tedavi detayları: Bel fıtığı tedavisi

A... Y...

Ağrısız yaşamak çok güzelmiş...

Bel fıtığım için Dr. Tunç Koç Bey tam kapalı ameliyat yaptı, dört saat sonra ağrılarımdan tamamen kurtulmuş olarak evimdeydim. Beş kat merdiven çıktım, hiç ağrım olmadı, ilaç dahi kullanmadım. Ameliyat detayları: Tam kapalı bel fıtığı ameliyatı

D... S...

Bu kadar ağrı çekmeye hiç gerek yokmuş....

Hem bel fıtığı ameliyatından hem de anesteziden çok korktuğum için siyatik ağrıma katlanmaya çalışıyordum. Artık dayanacak halim kalmayınca lokal anestezi altında tam kapalı endoskopik ameliyat oldum. Keşke daha önce yaptırsaymışım, çok memnunum.

A... T...

Güler yüzünüzü hiç unutmayacağım...

Ben kolay bir hasta değildim, çok araştırıp çok soru sorarım. Her ihtiyacım olduğunda Doktor Tunç Bey’e kolayca ulaşabildim, her defasında bana vakit ayırıp ilgilendi. Kapalı ameliyat sonrasında hiçbir sorunum olmadı, 3 gün sonra işe başladım.

K... D...

Yaşam kalitem çok yükseldi...

Kireçlenme nedeniyle yıllardır bana çok sıkıntı veren belimdeki ağrılardan ameliyatsız radyofrekans tedavisiyle tamamen kurtuldum. Artık rahatça uyuyabiliyorum, her işimi yapıyorum, yıllardır kullandığım ağrı kesici ilaçların hepsini bıraktım, rahatça dışarıya çıkıp alışverişimi yapıyorum, torunlarımla oyun oynayabiliyorum.

E... K...

Çevremdeki herkes beni korkutup telaşlandırmıştı...

Sakın ameliyat olma sakat kalırsın, bir daha toparlayamazsın diye gözümü korkutan iş arkadaşlarımdan iki kişi daha beni gördükten sonra Doktor Tunç Bey’e kapalı ameliyat olarak iyileştiler. Doktorumuza teşekkürler.

H... B...