Hakkımda

Neden Kendimi Şanslı Hissediyorum?

Severek, tutku ile uğraştığınız konular mesleğiniz haline dönüştüğü zaman, hayat hiç bitmeyecek tatlı bir rüya haline gelirmiş.

30 yılı geride bıraktığım meslek hayatımda ben de kendimi, bitmesini hiç istemediğim tatlı bir rüyada gibi hissediyorum.

Mesleğimin bana verdiği mutluluk, yenilikleri sabırsız biçimde merak etmemi, çağdaş tedavi yöntemlerini hiç vakit kaybetmeden öğrenmemi ve keyifle uygulamamı sağlayacak enerjiyi bana veriyor.

Eğitim

1983 yılında Galatasaray Lisesinden,

1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.

1990 – 1995 yılları arasında Fransa’da, Jules Vernes Tıp Fakültesi’nde Prof. Dr. Pierre Gallibert’in kliniğinde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlığı eğitimimi aldım.

Uzmanlık eğitimim sırasında eş zamanlı olarak Anatomi Bilim Dalı’na da devam ederek Nöro – Anatomi Uzmanlığı diploması da aldım.

Jules Vernes Tıp Fakültesi’nde Prof. Dr. Pierre Gallibert’in kliniğinde 1998 yılına kadar Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olarak çalıştım.

Paris Sorbonne Üniversiteleri, Pierre ve Marie Curie Üniversitesinde, Epilepsi üzerine eğitim alarak Eileptoloji DİU  uzmanlık diploması almaya hak kazandım, Epilepsi Cerrahisi üzerine de çalıştım.

2010 yılında, endoskopik omurga cerrahisi konusunda dünyanın en önemli merkezi olan Kore Seoul Wooridul Spine Hospital’de Dr. Sang-Ho Lee ve Dr. Gun Choi ile endoskopik omurga cerrahisi konusunda çalışarak eğitim ve sertifika aldım.

Deneyim

2005 yılından beri ağırlıklı olarak omurga cerrahisi konusunda çalışıyorum.

İleri derecede deneyimli olduğum konular:

  • Endoskopik  (tam kapalı) omurga ameliyatları
  • Omurga hastalıklarının modern ameliyatsız tedavileri

Her iki alanda da uluslararası derneklerin üyesi, toplantıların hem konuşmacı ve eğitmen hem de izleyici sıfatıyla aktif katılımcısıyım. Dünyadaki en modern uygulamaların bir yandan takipçisi, diğer yandan da uygulayıcısı olmaya çaba gösteriyorum.

Türkiye’de ve yurtdışında düzenlediğim kurslar ile yerli ve yabancı birçok meslektaşıma çağdaş tedavi yöntemleri konusunda eğitim veriyorum.

Mesleki İlkelerim

  • Çağdaş Tedaviler
  • Modern Tıbbi Altyapı
  • Nitelikli Ekip
  • Erişilebilirlik

Düzenlediğimiz Eğitimler

Türkiye’de ve yurtdışında, aynı konularda birlikte çalıştığımız meslektaşlarımız ile birlikte yüzlerce doktora eğitim vererek, meslektaşlarımızın modern tedavi yöntemleri ile tanışmalarına yardımcı olduk.

Ameliyatsız Tedavi Kursumuz
22.06.2018

Endoskopik Ameliyat Kursumuz
26.04.2019

Endoskopik Ameliyat Kursumuz
2.2.2019